Главная » 2015 » Май » 27 » Лайфхаки на вокзалі
20:25
Лайфхаки на вокзалі

За свій досвід подорожей залізницею маю декілька цікавих порад по перебуванню на вокзалах України. Це мій особистий ТОП 5 лайфхаков на вокзале:

1. Розетка. Розетка це така звірючка яка завжди ховається коли її шукають. Перше що потрібно пам'ятати тим у кого "сідає" телефон, це те що розетки є там де вони комусь потрібні. Найчастіше їх влаштовують для потреб автоматів або прибиральної техніки.
Першого на вокзалах будь-якого українського міста предостатньо. Це можуть бути кавові автомати, бокси для грошових переказів, рекламні вивіски та лайт-бокси.
Алгоритм такий: знайти приймач > оглянути спосіб підключення > підключитися до вільної розетки. Іноді вільних може й не бути. У такому випадку відключати пристрій я не раджу бо Вас швидко "вичеслять" і "погладять по головці".
Для потреб клінінгової техніки джерело струму може знайтися лише у нещодавно відреставрованих будівлях. Зазвичай це одна розетка біля підлоги або навпаки на висоті 2 м від рівня підлоги. Джерела рівномірно розкидані залами приблизно на відстані 50 м одна від одної. У європейських будівлях це чи не єдиний спосіб підзарядитися.

2. Інша гостра потреба в очікуванні потяга пов'язана з нашою силою волі часто потребує матеріальних витрат за сумнівний сервіс. А згідно статті 35 Правил обслуговування на залізниці на вокзалі або у безпосередній близкості має знаходитися безкоштовний туалет. І тільки за наявності такого можуть ще відкриватися платні.

3. За все тими ж Правилами на вокзалах мають безоплатно забезпечувати питною водою та місце для очікування. Якщо Вам відмовляють у цьому - сміливо звертайтеся до начальника вокзалу. Правда на вашому боці!

4. Лайфхак уважним: на прохідних вокзалах часто оголошують прибуття потягу заздалегіть, тож немає потреби відразу йти на перон, в запасі є ще 4-6 хв.

5. За необхідності залишити речі у камерах зберігання можна заощадити декількома способами.
У випадку подорожі компанією буде в рази дешевше придбати великий мішок або клітчату сумку та упакувати там ваші рюкзаки. Таке місце буде оплачуватися одинично. Так минулого року в Одесі, я з товаришами, заощадили 30 грн зпакувавши 3 наших ранця у мішок за 10 грн і здавши його як одне місце за 20 грн.
Подорожуючи поодинці, я раджу звертатися до зали з автоматичними камерами схову, перевірити отвори для жетонів, є велика ймовірність знайти загублений. Тим самим заощадити 22 грн.
Категория: my Trip | Путешествие | Просмотров: 198 | Добавил: ped4enko | Теги: розетка, теалет, вокзал, вода, підказки, лайфхак, подорож | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Яндекс.Метрика