Главная » my Trip | Путешествие
Раніше не замічав як багато люди їдять пирожків на вокзалах, Гребінка в цьому плані рекордсмен. За пів години очікування на полтавський потяг не було й хвилини щоб хтось не вживав жареного пирожка.

В особо показові періоди я налічував до 15 одночасно вживаних тошнотика. Можливо це тяне на якийсь рекорд.

Ще можна відмітити просторий зал в Гребінці, що змякшує своїми обємами неприємні запахи.

Є банкомат сбербанка росії. А розеток не виставлено.

Інтерєв вирізняється величезним полотном з А. ПУШКІНИМ.
Категория: my Trip | Путешествие | Просмотров: 158 | Добавил: ped4enko | Дата: 26.06.2015 | Комментарии (0)


За свій досвід подорожей залізницею маю декілька цікавих порад по перебуванню на вокзалах України. Це мій особистий ТОП 5 лайфхаков на вокзале:

1. Розетка. Розетка це така звірючка яка завжди ховається коли її шукають. Перше що потрібно пам'ятати тим у кого "сідає" телефон, це те що розетки є там де вони комусь потрібні. Найчастіше їх влаштовують для потреб автоматів або прибиральної техніки.
Першого на вокзалах будь-якого українського міста предостатньо. Це можуть бути кавові автомати, бокси для грошових переказів, рекламні вивіски та лайт-бокси.
Алгоритм такий: знайти приймач > оглянути спосіб підключення > підключитися до вільної розетки. Іноді вільних може й не бути. У такому випадку відключати пристрій я не раджу бо Вас швидко "вичеслять" і "погладять по головці".
Для потреб клінінгової техніки джерело струму може знайтися лише у нещодавно відреставрованих будівлях. Зазвичай це одна розетка біля підлоги або навпаки на висоті 2 м від рівня підлоги. Джерела рівномірно розкидані залами приблизно на відстані 50 м одна від одної. У європейських будівлях це чи не єдиний спосіб підзарядитися.

2. Інша гостра потреба в очікуванні потяга пов'язана з нашою силою волі часто потребує матеріальних витрат за сумнівний сервіс. А згідно статті 35 Правил обслуговування на залізниці на вокзалі або у безпосередній близкості має знаходитися безкоштовний туалет. І тільки за наявності такого можуть ще відкриватися платні.

3. За все тими ж Правилами на вокзалах мають безоплатно забезпечувати питною водою та місце для очікування. Якщо Вам відмовляють у цьому - сміливо звертайтеся до начальника вокзалу. Правда на вашому боці!

4. Лайфхак уважн ... Читать дальше »
Категория: my Trip | Путешествие | Просмотров: 205 | Добавил: ped4enko | Дата: 27.05.2015 | Комментарии (0)

Цього разу взяв квиток на потяг до Полтави - 126-й для мене найзручніший транспорт для поїздок з Києва. Вирушаючи після роботи можна прибути додому близько 2-ї ночі уже трошки виспавшись.

За мій цьогорічний досвід подорожей цим поїздом за новим для нього маршрутом уже склалося враження про більшість вагонів. Тож далі буду поступово додавати свої враження. Можливо це допоможе Вам обрати вірний вагон для своєї подорожі.

✔ Для тих кому потрібно продовжувати поїздку Києвом на метро рекомендую бронювати місця у вагонах 12-15, оскільки вони найближчі до підземного переходу зі сторони станції метрополітену Вокзальна. Але врахуйте що ці вагони на інших станціях будуть далеко від центрального входу та можуть бути взагалі поза пероном.

Вагон №13 хоч і асоціюється з поганим на ділі виявився цікавим варіантом для проїзду. Модель цього вагону наче з іншої епохи в порівнянні з сусідами. В дизайні багато металу і алюмінію. Відмічу інакші полиці для багажу - тут вони решітчасті, тим легше збиратися нагору та видно що за речі там залишені пасажирами. Особливо приємно було від велюрових лежаків. Вони такі мякі та приємні на дотик, що постільну білизну у такий вагон можна і не брати, дискомфорт мінімальний. Біля провідника окрім гарячої води є і краник з холодною. Але є і свої недоліки, відсутність килимків погано сказується на чистоті у вагоні. На світлі гарно видно клуби димо, що гуляють вагоном.

✔ Дость часто я подорожував вагоном №14: звичайний плацкарт з ДВП-ми перегородками, без килимків, вікна не продувають, є гаряча питна вода, вбиральня у досить поганому стані. Загалом це еталон українського бюджетного плацкарту.

Вагон №15 та 16 з вигляду технічного та морального стану потрубують якнайшвидшого відправлення на пенсію. Раджу приглядатися до місця на початку вагону, з боку провідника вбиральня краще зберігається. І до водички недалеко.
Категория: my Trip | Путешествие | Просмотров: 284 | Добавил: ped4enko | Дата: 19.05.2015 | Комментарии (0)

Яндекс.Метрика