Главная » 2015 » Май » 19 » Поезд 126 Київ - Костянтинівка
09:12
Поезд 126 Київ - Костянтинівка
Цього разу взяв квиток на потяг до Полтави - 126-й для мене найзручніший транспорт для поїздок з Києва. Вирушаючи після роботи можна прибути додому близько 2-ї ночі уже трошки виспавшись.

За мій цьогорічний досвід подорожей цим поїздом за новим для нього маршрутом уже склалося враження про більшість вагонів. Тож далі буду поступово додавати свої враження. Можливо це допоможе Вам обрати вірний вагон для своєї подорожі.

✔ Для тих кому потрібно продовжувати поїздку Києвом на метро рекомендую бронювати місця у вагонах 12-15, оскільки вони найближчі до підземного переходу зі сторони станції метрополітену Вокзальна. Але врахуйте що ці вагони на інших станціях будуть далеко від центрального входу та можуть бути взагалі поза пероном.

Вагон №13 хоч і асоціюється з поганим на ділі виявився цікавим варіантом для проїзду. Модель цього вагону наче з іншої епохи в порівнянні з сусідами. В дизайні багато металу і алюмінію. Відмічу інакші полиці для багажу - тут вони решітчасті, тим легше збиратися нагору та видно що за речі там залишені пасажирами. Особливо приємно було від велюрових лежаків. Вони такі мякі та приємні на дотик, що постільну білизну у такий вагон можна і не брати, дискомфорт мінімальний. Біля провідника окрім гарячої води є і краник з холодною. Але є і свої недоліки, відсутність килимків погано сказується на чистоті у вагоні. На світлі гарно видно клуби димо, що гуляють вагоном.

✔ Дость часто я подорожував вагоном №14: звичайний плацкарт з ДВП-ми перегородками, без килимків, вікна не продувають, є гаряча питна вода, вбиральня у досить поганому стані. Загалом це еталон українського бюджетного плацкарту.

Вагон №15 та 16 з вигляду технічного та морального стану потрубують якнайшвидшого відправлення на пенсію. Раджу приглядатися до місця на початку вагону, з боку провідника вбиральня краще зберігається. І до водички недалеко.
Категория: my Trip | Путешествие | Просмотров: 271 | Добавил: ped4enko | Теги: вокзал, поїзд. київ, потяг, Костянтинівка, Полтава | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Яндекс.Метрика