Главная » Foursquare
Поки чекаю автобус хочу поділитись думками про поїздку до Дніпропетровська.

Взагалі поїкою задоволений в плані роботи з опонентом а от усе інше якесь сумбурне вийшло, може просто погода така і важкий перефзд справив враження.

Перше шо вразило це саме місто - я бачив в основному центральну його частину і враження у мене не найкращі. Важення що Днепр це маштабна копія нашого центрального ринку. Може це через близькість двох вокзалів але такого срачу, хаосу і неорганізованості я не бачив у жодному іншому місті. ПОЧНУ з автовокзалу - здається його хазяїн це єврей який має зиск лише з кіосків і реклами, такої кількості кафешок і різних ларків на кв.м. я зустрічав хіба на ринку. Хай я досить уважний і орієнтуюся швидко, а як інші люди тут розбираються не уявляю.

2-ге це транспорт, зупинки тут нормально не відмічені а маршрутки треба зупиняти рукою, прямо як у Ріо-де-Жанейро))) Проїзд 5-6 грн. І хто каже шо в Дніпрі гарні дороги - явно перебільшують, на під'їзді до міста і в самому центрі їх якість на рівні полтавських і ніяк не вище.

Також мав пару контактів з мешканцями: один хлопчина згубив фотік і довго не давав дупля чо я його повернув а не залишив собі. А інший випросив пару рублів на проїзд і пішов зовсім у інший бік. В магазині касирша не давала людям здачу, мовляв нема мелочі а коли я запропонував 5грн дрібними - сказала шоб не заважав.

Відвідав декілька закладів: Сoffee Life та Оранж.

От і сиджу з повними карманами мелочі в залі очікування без жодного годинника на стінах і непрацюючими гучномовцями, зате кафешки які повинні зачинятися у 22-00, а ще працюють. Хочу спати.
Категория: Foursquare | Просмотров: 444 | Добавил: ped4enko | Дата: 15.04.2015 | Комментарии (0)

На зупинці поруч з кооперативним університетом нещодавно відкрито торговий центр. Окрім магазинів там є ресторани Бургер-Клаб і Yoshi. Перший, досить выдомий у Полтаві, а інший - новий бренд у місті.

UP: як виявилося сусідство Йоші та Бургерклаба не просто так. Перше враження що у цих закладів один власник.

&CUT&

Йоші позіціонують себе як ресторан. але їм до такого рівня ще рости дуже довго. По-перше в ресторанах є офіціанти, по-друге, у ресторанах є нормальне меню. В даному закладі полтавцям пропонують самообслуговування і вкрай незручне.

По цінам: ціни для суши-баров Полтави адекватні і якість відповідна. Я замовив два роли - хот рол з лососем 48 грн та Чикаго 83 грн. Чай обійшовся в 15 грн. а склянка соку в 7 грн. Загалом чек вийшов на 153 грн. Чайових не залишав бо небуло за що. Ще можна було замовити пиво й інші алкогольні напої, наприклад ром Капітан Морган коштує 33 грн.

Як на непривередливого споживача то роли мені сподобалися, вони нерозвалювалися та інградієнти були свіжі. Дуже сподобався заварний фруктовий чай: чайничка вистачить на дві повних чашки.

Здивувало що соєвий соус подали у пляшках зі здертими етикетками))

По інтерєру зауважень немаю. Не ектанах у залі крутили М1.

Місця біля вікна не справили враження, дивитися на вул.Сінну та громадську зупинку нецікаво.

Підсумую: тим кому довподоби фаст-фуди, Yoshi - це гарний приклад азіацької кухні. А хто шукає ресторан і романтичної атмосфери зверніть увагу на інші заклади.

суши чикаго в полтаве

хот рол с лососем в полтаве

суши Yoshi чек 150 грн на два рола и чай в полтаве

Категория: Foursquare | Просмотров: 762 | Добавил: ped4enko | Дата: 24.03.2015 | Комментарии (0)

Механизм прост и доступен каждому. Вам потребуется 2 вещи: компьютер и принтер.

Первый нужен чтобы зарегистрироваться на подписку спецпредложений сети ресторанов Мафия, а второй - распечатать купон.

1. Оставляете Ваши координаты в форме подписки на сайте http://mafia.ua/kiev/m/about/
2. На почту приходит письмо с сертификатом на 75 грн при заказе от 300 грн.
3. Печатаете. Можно и черно-белое.
4. Предъявляете официанту который будет Вас обслуживать до заказа.
5. Профит!

При суме чека 300 грн. к оплате 225 грн.!
Ну и не скупитесь на чаевые!
Категория: Foursquare | Просмотров: 294 | Добавил: ped4enko | Дата: 18.02.2015 | Комментарии (0)

Краткий перечень недостатков нового ТРЦ в центре украинской столицы глазами посетителей. Рейтинг составлен на основе отзывов собранных с 31 января по 3 февраля.

1. Ужасная парковка.
Столь огромный общественный центр с претензиями на "самый большой в Киеве" должен быть обеспечен расчетным количеством паковочных мест. По нормативным расчетам число мест для автомобилей в 4 раза меньше нормативного!

2. Тематика торговых мест.
Тренд последних лет в наполнении торгово-развлекательных центров западной и центральной Европы состоит в формировании продуманной сегментной и тематической разновидности представленных торговых точек. Однотипность же Гулливеровских представительств может только огорчать.

3. Дальше будет...
Категория: Foursquare | Просмотров: 287 | Добавил: ped4enko | Дата: 04.02.2015 | Комментарии (0)

Яндекс.Метрика