Главная » 2015 » Март » 25

На зупинці поруч з кооперативним університетом нещодавно відкрито торговий центр. Окрім магазинів там є ресторани Бургер-Клаб і Yoshi. Перший, досить выдомий у Полтаві, а інший - новий бренд у місті.

UP: як виявилося сусідство Йоші та Бургерклаба не просто так. Перше враження що у цих закладів один власник.

&CUT&

Йоші позіціонують себе як ресторан. але їм до такого рівня ще рости дуже довго. По-перше в ресторанах є офіціанти, по-друге, у ресторанах є нормальне меню. В даному закладі полтавцям пропонують самообслуговування і вкрай незручне.

По цінам: ціни для суши-баров Полтави адекватні і якість відповідна. Я замовив два роли - хот рол з лососем 48 грн та Чикаго 83 грн. Чай обійшовся в 15 грн. а склянка соку в 7 грн. Загалом чек вийшов на 153 грн. Чайових не залишав бо небуло за що. Ще можна було замовити пиво й інші алкогольні напої, наприклад ром Капітан Морган коштує 33 грн.

Як на непривередливого споживача то роли мені сподобалися, вони нерозвалювалися та інградієнти були свіжі. Дуже сподобався заварний фруктовий чай: чайничка вистачить на дві повних чашки.

Здивувало що соєвий соус подали у пляшках зі здертими етикетками))

По інтерєру зауважень немаю. Не ектанах у залі крутили М1.

Місця біля вікна не справили враження, дивитися на вул.Сінну та громадську зупинку нецікаво.

Підсумую: тим кому довподоби фаст-фуди, Yoshi - це гарний приклад азіацької кухні. А хто шукає ресторан і романтичної атмосфери зверніть увагу на інші заклади.

суши чикаго в полтаве

хот рол с лососем в полтаве

суши Yoshi чек 150 грн на два рола и чай в полтаве

Категория: Foursquare | Просмотров: 789 | Добавил: ped4enko | Дата: 24.03.2015 | Комментарии (0)

Яндекс.Метрика