Главная » 2015 » Апрель » 15 » Днепр
15:08
Днепр
Поки чекаю автобус хочу поділитись думками про поїздку до Дніпропетровська.

Взагалі поїкою задоволений в плані роботи з опонентом а от усе інше якесь сумбурне вийшло, може просто погода така і важкий перефзд справив враження.

Перше шо вразило це саме місто - я бачив в основному центральну його частину і враження у мене не найкращі. Важення що Днепр це маштабна копія нашого центрального ринку. Може це через близькість двох вокзалів але такого срачу, хаосу і неорганізованості я не бачив у жодному іншому місті. ПОЧНУ з автовокзалу - здається його хазяїн це єврей який має зиск лише з кіосків і реклами, такої кількості кафешок і різних ларків на кв.м. я зустрічав хіба на ринку. Хай я досить уважний і орієнтуюся швидко, а як інші люди тут розбираються не уявляю.

2-ге це транспорт, зупинки тут нормально не відмічені а маршрутки треба зупиняти рукою, прямо як у Ріо-де-Жанейро))) Проїзд 5-6 грн. І хто каже шо в Дніпрі гарні дороги - явно перебільшують, на під'їзді до міста і в самому центрі їх якість на рівні полтавських і ніяк не вище.

Також мав пару контактів з мешканцями: один хлопчина згубив фотік і довго не давав дупля чо я його повернув а не залишив собі. А інший випросив пару рублів на проїзд і пішов зовсім у інший бік. В магазині касирша не давала людям здачу, мовляв нема мелочі а коли я запропонував 5грн дрібними - сказала шоб не заважав.

Відвідав декілька закладів: Сoffee Life та Оранж.

От і сиджу з повними карманами мелочі в залі очікування без жодного годинника на стінах і непрацюючими гучномовцями, зате кафешки які повинні зачинятися у 22-00, а ще працюють. Хочу спати.
Категория: Foursquare | Просмотров: 405 | Добавил: ped4enko | Теги: дороги, Днепропетровск, люди, автовокзал, днепр, впечатления, срач, 4sq | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Яндекс.Метрика